[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Instruktorzy”][vc_custom_heading text=”Robert Janek” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2731″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Instruktor, technik weterynarii, kierownik Stajni Prado. Od najmłodszych lat związany z tematyką końską oraz jeździecką.

Swoje pierwsze kroki w stępie, kłusie oraz galopie stawiał na poczciwych koniach wiejskich. Razem z bratem bliźniakiem, Tomaszem (obecnie, artystą rzeźbiarzem), zakradał się na pastwiska, gdzie obserwował zachowania koni w naturze oraz dosiadał na oklep, tych bardziej przystępnych osobników. Świadome jeździectwo rozpoczął w stajni dydaktycznej SGGW, gdzie z powodzeniem startował w rajdach długodystansowych, na koniach czystej krwi. Pracował też w Wojewódzkim Związku Hodowców Koni.

Po latach pracy w biznesie motoryzacyjnym (likwidacja szkód), powrócił do jeździectwa i jako instruktor, zaczął prowadzić zajęcia w Stajni Dydaktycznej SGGW i Szkolnym Klubie Jeździeckim Poland Park. Oprócz treningów, prowadził stajnię rekreacyjno – pensjonatową oraz prywatne zajęcia z doskonalenia techniki jazdy.

Robert kocha przyrodę, literaturę, historię, film, dobrą muzykę i gotowanie. Posiadając wszechstronne doświadczenie w pracy z koniem, uczy swoich jeźdźców zachowań zarówno na placu, jak i w terenie.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_custom_heading text=”Klaudia Turant” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2414″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]Od najmłodszych lat, związana z jeździectwem. Swoją przygodę z końmi zaczęła w wieku 9 lat, w jednej ze stajni pod Warszawą, gdzie jako wolontariusz zdobywała wiedzę na temat opieki nad końmi oraz rozwijała umiejętności jeździeckie. Jej ulubionym kierunkiem w jeździectwie są skoki przez przeszkody, jednak najwięcej przyjemności znajduje w wyjazdach w teren.

Lubi pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi (na różnych poziomach zaawansowania jeździeckiego).

Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, które zdobyła w Stadninie Koni Ferensteinów.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_custom_heading text=”Patrycja Damaziak” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2745″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Uprawnienia instruktorskie zdobyła w 2016 roku, w Stadninie Koni Ferensteinów.

Od najmłodszych lat związana z końmi. Po kilkuletniej przerwie, trafiła pod skrzydła Roberta Janka i to u niego rozwija umiejętności zarówno jeździeckie, jak i instruktorskie.

Poza stajnią, zawodowo zajmuje się różnymi aspektami grafiki komputerowej. Jej system pracy pozwala dopasować godziny „tworzenia”, do godzin spędzonych przy koniach.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_custom_heading text=”Kamila Fethke” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2753″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Swoją przygodę z końmi rozpoczęła w wieku 6 lat, dosiadając kucyka Grzesia, w gdańskim ZOO. Od tamtego momentu, jeździectwo stało się jej życiową pasją. Od kilku lat trenuje, pod okiem Roberta Janka, rozwijając się zarówno jako jeździec, jak i instruktor. Związana jest ze Stajnią Prado, od początku jej funkcjonowania.

Absolwentka Wydziału Psychologii UW, ze specjalizacją psychologii dziecka i psychoterapii. Kształci się dalej w tym zakresie, w podyplomowej szkole terapii Gestalt.

Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna w Stadninie Koni Ferensteinów.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Do Stajni Prado [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]