[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”U nas”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

Nasza stajnia znajduje się zaledwie dwadzieścia kilometrów od centrum Warszawy, ale jej sielskie usytuowanie sprawia, że odwiedzający nas mają poczucie, jakby przenieśli się nagle w najdalszy zakątek Polski, gdzieś na wieś…

Plac treningowy usytuowany jest między leszczynowym zagajnikiem, a rozległą łąką, dzięki czemu zarówno jeźdźcy, jak i konie czują się jak na prawdziwej wsi. Po treningu, można udać się na spokojną przejażdżkę, aby występować konia i jednocześnie cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2447″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_border” onclick=”link_image” css_animation=”top-to-bottom” photo_frame=”true”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2448″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_border” onclick=”link_image” css_animation=”top-to-bottom” photo_frame=”true”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nasze konie większość czasu spędzają na wolnym powietrzu. Do dyspozycji mają kilka trawiastych kwater, w tym jedną wśród drzew – na wyjątkowo upalne dni.

Przed stajnią znajduje się mały placyk, na którym najmłodsi mogą po raz pierwszy zasiąść w siodle, pod czujnym okiem jednego z naszych instruktorów.

Kryta ujeżdżalnia ma wymiary 20 na 40 metrów. Jako jedna z niewielu jeszcze stajni w Polsce, możemy pochwalić się syntetycznym podłożem ReiTex, przyjaznym dla jeźdźców i koni. Nie pyli się, a dzięki swym właściwościom pochłaniania wstrząsów i stabilności, jest idealne do ćwiczeń ujeżdżeniowych, pracy z ziemi, a nawet skoków przez przeszkody.

W świeżo wyremontowanej i widnej stajni nasi ulubieńcy zamieszkują obszerne boksy, o wymiarach 3,4 na 4 metry. Każdy koń ma dostęp do automatycznego poidła, lizawki i siana. Przesuwane drzwi wejściowe gwarantują większe bezpieczeństwo. Boksy sprzątane są codziennie.

W stajni zainstalowaliśmy myjkę dla koni z ciepłą wodą, ale nie zapomnieliśmy też o jeźdźcach, którzy chcieliby odświeżyć się po treningu. Mają oni do dyspozycji przestronną szatnię i kabiny prysznicowe.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2718″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_border” onclick=”link_image” css_animation=”bottom-to-top” photo_frame=”true”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2568″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_border” onclick=”link_image” css_animation=”bottom-to-top” photo_frame=”true”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Do Stajni Prado [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]